KRJ:n alaiset kilpailut

Ventos järjestää perinteiset KRJ:n alaiset koulukilpailut! Kilpailupaikkana toimii Ventos ja vastuuhenkilö on tallin oma omistaja yaren (VRL-04468). Varsinaiset kilpailut järjestetään ulkokentällä, mutta huonon sään sattuessa siirrymme maneesiin sisätiloihin. Tulosten arpominen suoritetaan käyttäen lyhyttä arvontatapaa, arvontakonetta.

- Kilpailut järjestetään 04.02.2015, viimeinen ilmoittautumispäivä 31.01.2015.
- Yhteen luokkaan voi osallistua 30 ratsukkoa.
- Ratsastaja voi osallistua yhteen luokkaan korkeintaan kolmella (3) hevosella.
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran (1), mutta koko kilpailuihin korkeintaan kahdesti (2).
- Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta kuitenkin suositeltavaa.
- Samaan kilpailuryppääseen kuuluu krj24.html - krj30.html

Osallistuminen

Osallistumiset lähetetään sähköpostitse osoitteeseen ventoksen@hotmail.com otsikoituna KRJ24 - KRJ30. Näin osallistut kaikkiin seitsemään kilpailuun yhdellä ilmoittautumisella. Olethan tarkkana, sillä väärin ilmoittautuneet hylätään!

Osallistumismuoto:

Luokka nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus


Luokat

1. Intermediate I 30/30 TT
2. Intermediate I 30/30 TT
3. Intermediate II 30/30 TT
4. Intermediate II 30/30 TT

Osallistujat

1. Intermediate I 30/30 1. Amanda (VRL-10878) - Terpsichore von Lark 2. yaren (VRL-04468) - RWR Eternal Corazon x VH12-034-0009 3. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's London Diamond 4. Zael (VRL-13888) - Brighton's Radium 5. dookie (VRL-04373) - Nurelion Fair VH15-044-0015 6. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Troublebird 7. Amanda (VRL-10878) - Caronise von Lark 8. Gabi (VRL-12080) - Suprant Gem VH14-011-0319 9. Kida (VRL-08368) - Quattro Cliff 10. dookie (VRL-04373) - Valerica Fair VH15-044-0017 11. Gabi (VRL-12080) - Tatjana VH14-231-0003 12. Amanda (VRL-10878) - Melorope von Lark 13. Kida (VRL-08368) - Macchiato Cliff 14. yaren (VRL-04468) - Belisarius v.d. Duren VH12-040-0041 15. yaren (VRL-04468) - Neřestný BK 16. Otterley Wilson (VRL-12757) – Solar Storm LM 17. dookie (VRL-04373) - Soverny DK VH14-077-0005 18. Nerita (VRL-12557) - Tiemolle v.d. Bellgrove VH14-040-0159 19. Murke (VRL-13904) - Zsolt’s Dijlovas VH14-040-0089 20. Kida (VRL-08368) - Condor Cliff 21. kuristaja (VRL-04374) - Casualties of Cool VH15-031-0024 22. Murke (VRL-13904) - Don Salvador VH14-033-0083 23. Sachiyo (VRL-11290) - Epheia RAD VH14-031-0464 24. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes 25. Murke (VRL-13904) - Lord Spitfire VH14-013-0176 26. Sachiyo (VRL-11290) - Love Me Tender VH14-031-0445 27. Ireth (VRL-03777) - Sorry Mary! Vegas VH15-031-0034 28. Hamzi (VRL-02163) – Shadow’s Phantasie VH15-031-0039 29. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848 30. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003 2. Intermediate I 30/30 1. Sachiyo (VRL-11290) - Epheia RAD VH14-031-0464 2. kuristaja (VRL-04374) - Casualties of Cool VH15-031-0024 3. yaren (VRL-04468) - Neřestný BK 4. Murke (VRL-13904) - Lord Spitfire VH14-013-0176 5. Ireth (VRL-03777) - Sorry Mary! Vegas VH15-031-0034 6. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Troublebird 7. Sachiyo (VRL-11290) - Love Me Tender VH14-031-0445 8. Amanda (VRL-10878) - Caronise von Lark 9. Kida (VRL-08368) - Macchiato Cliff 10. Murke (VRL-13904) - Don Salvador VH14-033-0083 11. Hamzi (VRL-02163) – Shadow’s Phantasie VH15-031-0039 12. dookie (VRL-04373) - Soverny DK VH14-077-0005 13. Pierre (VRL-10531) - Zalmoxes 14. Kida (VRL-08368) - Condor Cliff 15. Murke (VRL-13904) - Zsolt’s Dijlovas VH14-040-0089 16. yaren (VRL-04468) - RWR Eternal Corazon x VH12-034-0009 17. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848 18. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's London Diamond 19. dookie (VRL-04373) - Nurelion Fair VH15-044-0015 20. Amanda (VRL-10878) - Terpsichore von Lark 21. Gabi (VRL-12080) - Bethel F VH14-031-0372 22. dookie (VRL-04373) - Valerica Fair VH15-044-0017 23. Zael (VRL-13888) - Brighton's Radium 24. yaren (VRL-04468) - Belisarius v.d. Duren VH12-040-0041 25. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003 26. Gabi (VRL-12080) - Tatjana VH14-231-0003 27. Nerita (VRL-12557) - Tiemolle v.d. Bellgrove VH14-040-0159 28. Otterley Wilson (VRL-12757) – Solar Storm LM 29. Amanda (VRL-10878) - Melorope von Lark 30. Kida (VRL-08368) - Quattro Cliff 3. Intermediate II 30/30 1. Kida (VRL-08368) - Grey Nougat 2. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Geisha 3. Nerita (VRL-12557) - Smaraga LM VH14-031-0669 4. yaren (VRL-04468) - Maminka 5. Nerita (VRL-12557) - Cadiz Aurora VH14-031-0288 6. Milja (VRL-00692) - Bardulf VH14-021-0596 7. Sacrificial (VRL-01272) - Dance D'Amour PB 8. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Ingrid Perle VH14-031-1215 9. Ciara (VRL-12454) - Gewünschte 10. Hamzi (VRL-02163) – Amarn Caüler VH14-011-0295 11. kuristaja (VRL-04374) - Silverdad 'If VH14-033-0082 12. Amanda (VRL-10878) - Sarpedon von Lark 13. Kida (VRL-08368) - Grey Silverbill 14. kuristaja (VRL-04374) - Calixtus VH14-031-0719 15. Ciara (VRL-12454) - Top Secret II 16. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Lili VH15-021-0017 17. Amanda (VRL-10878) - Oldfinion Carsten 18. Sacrificial (VRL-01272) - KWB Danse Baroque 19. Zael (VRL-13888) - Martijn v.d. Steenwijk 20. Pierre (VRL-10531) - Lewisuchus 21. Pierre (VRL-10531) - Elburn Birchbark VH14-139-0034 22. Zael (VRL-13888) - Adonis 23. Pierre (VRL-10531) - Texasena VH15-011-0012 24. Hamzi (VRL-02163) – Shadow’s Deja Vú VH14-031-1207 25. Sacrificial (VRL-01272) - Ambrozia SIN 26. Kida (VRL-08368) - Alfie Cliff 27. yaren (VRL-04468) - Underground Attack Ring VH11-006-0151 28. Milja (VRL-00692) - Lieselotte VH14-021-0597 29. Zael (VRL-13888) - Missing Clue 30. Amanda (VRL-10878) - Tremblewick von Lark 4. Intermediate II 30/30 1. Pierre (VRL-10531) - Lewisuchus 2. Amanda (VRL-10878) - Oldfinion Carsten 3. Pierre (VRL-10531) - Elburn Birchbark VH14-139-0034 4. Sacrificial (VRL-01272) - Ambrozia SIN 5. Sacrificial (VRL-01272) - KWB Danse Baroque 6. Zael (VRL-13888) - Adonis 7. Ciara (VRL-12454) - Top Secret II 8. Milja (VRL-00692) - Lieselotte VH14-021-0597 9. Hamzi (VRL-02163) – Shadow’s Deja Vú VH14-031-1207 10. kuristaja (VRL-04374) - Calixtus VH14-031-0719 11. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Ingrid Perle VH14-031-1215 12. Sacrificial (VRL-01272) - Dance D'Amour PB 13. yaren (VRL-04468) - Maminka 14. Zael (VRL-13888) - Martijn v.d. Steenwijk 15. Kida (VRL-08368) - Grey Silverbill 16. Amanda (VRL-10878) - Tremblewick von Lark 17. Ciara (VRL-12454) - Gewünschte 18. Amanda (VRL-10878) - Sarpedon von Lark 19. Zael (VRL-13888) - Missing Clue 20. Kida (VRL-08368) - Alfie Cliff 21. yaren (VRL-04468) - Underground Attack Ring VH11-006-0151 22. Nerita (VRL-12557) - Cadiz Aurora VH14-031-0288 23. Pierre (VRL-10531) - Texasena VH15-011-0012 24. kuristaja (VRL-04374) - Silverdad 'If VH14-033-0082 25. Hamzi (VRL-02163) – Amarn Caüler VH14-011-0295 26. Nerita (VRL-12557) - Smaraga LM VH14-031-0669 27. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Geisha 28. Kida (VRL-08368) - Grey Nougat 29. Milja (VRL-00692) - Bardulf VH14-021-0596 30. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Lili VH15-021-0017


Ulkoasu © Pelham / Ulkoasun kuvat © Pulmu N. & misery.