KRJ 05.02.2016

Kisapäivä / VIP: 05.02.2016 / 30.01.2017
Vastuuhenkilö: yaren (VRL-04468)
Järjestyspaikka: Ventos (VENT2537)

Säännöt

- Yhteen luokkaan voi osallistua 40 ratsukkoa.
- Ratsastaja voi osallistua yhteen luokkaan korkeintaan neljällä (4) hevosella.
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran (1), mutta koko kilpailuihin korkeintaan kahdesti (2).
- VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

- Tulokset arvotaan lyhyesti käyttämällä arvontakonetta.

Osallistuminen

- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle.
- Osallistuessasi samalla kokoonpanolla kahteen eri luokkaan, ilmoitathan ratsukot saman otsikon alle (esim. "Luokat 1. ja 2.").
- Älä lisää osallistumiseesi mitään tageja.
- Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ventoksen@hotmail.com
- Viestin otsikoksi KRJ 101-110

Osallistumismuoto:
Luokka nro(t)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat

1. Helppo B 40/40 TT
2. Helppo A 40/40 TT
3. Vaativa B 40/40 TT

Osallistujat

1. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Vänkullens Nalle  
2. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809  
3. Pinja (VRL-13811) - Fiktion Hurmossävel VH16-018-2540  
4. Hapero (VRL-06115) - ADE Williina VH02-018-9701  
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102  
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119  
7. Sonja.P (VRL-06588) - Miss Diamond VH00-017-8542 
8. Sonja.P (VRL-06588) - Asylum Trixie VH14-017-0391 
9. Saila (VRL-05775) - Jäärinsessa 
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Miekkalilja 
11. miivi (VRL-13320) - Pilgrim II VH16-017-0331 
12. Hapero (VRL-06115) - Argar Wrenhof VH16-017-0601 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Lantana VH16-017-0013 
14. Sussu (VRL-12636) - Criallt Ariannaid Efa VH17-026-0003 
15. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ykkönen 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Malkamäen Verneri 
17. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
18. Uppe (VRL-11253) - So.Ma. Kajsa 
19. Pinja (VRL-13811) - Sagavik Leidolv VH16-053-0175 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Elvis v.d. Gateaway 
21. Pinja (VRL-13811) - Erland III VH14-053-0114 
22. Saila (VRL-05775) - Mythical Shangrila 
23. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090 
24. Hapero (VRL-06115) - Kirveltäjän Karaatti VH16-018-2725 
25. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Loiste VH16-018-2402 
26. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Albert 
27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180 
28. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil 
29. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz 
30. miivi (VRL-13320) - Blessing von Dows VH15-017-0716 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Tuonelan Kalmankosketus 
32. Uppe (VRL-11253) - Niityn Milda 
33. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Zeniitti VH17-018-0003 
34. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini 
35. Hapero (VRL-06115) - Katinkontti VH16-018-1250 
36. miivi (VRL-13320) - Cupcake King VH16-017-0210 
37. yaren (VRL-04468) - Unen Saattelema VH16-018-0248 
38. Saila (VRL-05775) - Elm Salvador 
39. Saila (VRL-05775) - Härdellin Penni 
40. miivi (VRL-13320) - Siegbert Genheit VH16-017-0321 

2. Helppo A
1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180  
2. Uppe (VRL-11253) - Runon Inkeriina  
3. VP (VRL-14355) - Talvian Gaustafr VH17-053-0002  
4. davis (VRL-10105) - Kukulkan Ly VH16-006-0269  
5. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403  
6. Sussu (VRL-12636) - Moon Joonas VH16-018-2199  
7. Lissu T. (VRL-12701) - Outo Vai Ei 
8. Hapero (VRL-06115) - Ikilumi VH16-018-2731 
9. Ada (VRL-03880) - Eachann v. Pijnboompit VH11-071-0021 
10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
11. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
12. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177 
13. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819 
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119 
15. yaren (VRL-04468) - Hirmu-Hukka VH15-018-2490 
16. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Wesuvius VH16-018-2404 
17. VP (VRL-14355) - Villavei 
18. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mortia 
20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004 
21. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024 
22. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Niklas 
23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini 
24. Hapero (VRL-06115) - Sumottaja VH11-018-0165 
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Jamiel 
26. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD VH16-040-0031 
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Miekkalilja 
28. Hapero (VRL-06115) - Anffin Taikaisku VH16-018-2724 
29. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ykkönen 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
31. Ada (VRL-03880) - Louis d'Aubigny VH16-071-0024 
32. davis (VRL-10105) - Genheit Ihsan VH16-003-0302 
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Surmansyöjä 
35. PJ (VRL-14469) - Moon Amelia 
36. davis (VRL-10105) - Sky Witness VH17-034-0001 
37. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kapinasielu VH16-018-2405 
38. Ada (VRL-03880) - Somhairle Ion VH12-071-0010 
39. Hapero (VRL-06115) - Anffin Armoton VH16-018-2721 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Auriina 

3. Vaativa B
1. Pierre (VRL-10531) - Roundadoubt Prime VH15-066-0103  
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos  
3. PJ (VRL-14469) - Moon Amelia  
4. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen  
5. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Niklas  
6. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Daalia  
7. miivi (VRL-13320) - Sebastian v.d. Uitje VH16-040-0066 
8. yaren (VRL-04468) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551 
9. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024 
10. Sussu (VRL-12636) - What A Glint VH16-244-0014 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Auriina 
12. Miia (VRL-13534) - Kuuralehdon Tempus 
13. Ada (VRL-03880) - Laghouat VH16-203-0004 
14. Pinja (VRL-13811) - Vika-Pätkä VH16-018-0833 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Surunmurtaja 
16. VP (VRL-14355) - Voituuve VH16-018-2751 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Taivas Lyö Tulta 
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Haltija VH16-018-2785 
19. Ada (VRL-03880) - Fall Blau VH16-023-0081 
20. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808 
21. davis (VRL-10105) - Sky Witness VH17-034-0001 
22. Ada (VRL-03880) - Linnbark Witchfire VH15-031-0698 
23. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640 
24. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Sadussa 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Lepakonnaaraaja 
26. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
27. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Tähkäpää VH16-018-2553 
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka VH17-018-0078 
29. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004 
30. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttoruhtinas 
32. davis (VRL-10105) - Kukulkan Ly VH16-006-0269 
33. miivi (VRL-13320) - Palon Remes 
34. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
35. Ada (VRL-03880) - Mortal's Halberd R05 VH16-203-0001 
36. Uppe (VRL-11253) - Runon Inkeriina 
37. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Hatuntekijä VH16-018-1260 
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Jamiel 
39. miivi (VRL-13320) - Traitor VH16-013-0121 
40. davis (VRL-10105) - Genheit Ihsan VH16-003-0302 

Ulkoasupohja © yaren, koodaus © VRL-05196