KRJ 04.02.2016

Kisapäivä / VIP: 04.02.2016 / 30.01.2017
Vastuuhenkilö: yaren (VRL-04468)
Järjestyspaikka: Ventos (VENT2537)

Säännöt

- Yhteen luokkaan voi osallistua 40 ratsukkoa.
- Ratsastaja voi osallistua yhteen luokkaan korkeintaan neljällä (4) hevosella.
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran (1), mutta koko kilpailuihin korkeintaan kahdesti (2).
- VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

- Tulokset arvotaan lyhyesti käyttämällä arvontakonetta.

Osallistuminen

- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle.
- Osallistuessasi samalla kokoonpanolla kahteen eri luokkaan, ilmoitathan ratsukot saman otsikon alle (esim. "Luokat 1. ja 2.").
- Älä lisää osallistumiseesi mitään tageja.
- Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ventoksen@hotmail.com
- Viestin otsikoksi KRJ 101-110

Osallistumismuoto:
Luokka nro(t)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat

1. Helppo B 40/40 TT
2. Helppo A 40/40 TT
3. Vaativa B 40/40 TT

Osallistujat

1. Helppo B
1. Sonja.P (VRL-06588) - Asylum Trixie VH14-017-0391  
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180  
3. miivi (VRL-13320) - Cupcake King VH16-017-0210  
4. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752  
5. Lissu T. (VRL-12701) - Tuonelan Kalmankosketus  
6. Hapero (VRL-06115) - ADE Williina VH02-018-9701  
7. Sussu (VRL-12636) - Criallt Ariannaid Efa VH17-026-0003 
8. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini 
9. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ykkönen 
10. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Albert 
11. Hapero (VRL-06115) - Kirveltäjän Karaatti VH16-018-2725 
12. miivi (VRL-13320) - Pilgrim II VH16-017-0331 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Elvis v.d. Gateaway 
14. Sonja.P (VRL-06588) - Miss Diamond VH00-017-8542 
15. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090 
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102 
17. Saila (VRL-05775) - Härdellin Penni 
18. Pinja (VRL-13811) - Erland III VH14-053-0114 
19. Saila (VRL-05775) - Elm Salvador 
20. Uppe (VRL-11253) - Vänkullens Nalle 
21. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Zeniitti VH17-018-0003 
22. Sonja.P (VRL-06588) - Lantana VH16-017-0013 
23. Saila (VRL-05775) - Mythical Shangrila 
24. Hapero (VRL-06115) - Argar Wrenhof VH16-017-0601 
25. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809 
26. Uppe (VRL-11253) - So.Ma. Kajsa 
27. miivi (VRL-13320) - Blessing von Dows VH15-017-0716 
28. yaren (VRL-04468) - Unen Saattelema VH16-018-0248 
29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil 
30. Hapero (VRL-06115) - Katinkontti VH16-018-1250 
31. Pinja (VRL-13811) - Fiktion Hurmossävel VH16-018-2540 
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Miekkalilja 
33. Pinja (VRL-13811) - Sagavik Leidolv VH16-053-0175 
34. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz 
35. Uppe (VRL-11253) - Niityn Milda 
36. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Loiste VH16-018-2402 
37. miivi (VRL-13320) - Siegbert Genheit VH16-017-0321 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Malkamäen Verneri 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119 
40. Saila (VRL-05775) - Jäärinsessa 

2. Helppo A
1. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403  
2. Lissu T. (VRL-12701) - Surmansyöjä  
3. VP (VRL-14355) - Talvian Gaustafr VH17-053-0002  
4. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Wesuvius VH16-018-2404  
5. Ada (VRL-03880) - Louis d'Aubigny VH16-071-0024  
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102  
7. VP (VRL-14355) - Savusuukko VH16-018-2819 
8. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Ykkönen 
9. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177 
10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Jamiel 
12. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
13. davis (VRL-10105) - Kukulkan Ly VH16-006-0269 
14. Ada (VRL-03880) - Eachann v. Pijnboompit VH11-071-0021 
15. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Pimeän Loitsu 
17. VP (VRL-14355) - Villavei 
18. PJ (VRL-14469) - Moon Amelia 
19. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kapinasielu VH16-018-2405 
20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180 
21. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132 
22. Hapero (VRL-06115) - Anffin Armoton VH16-018-2721 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Auriina 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Outo Vai Ei 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Mortia 
26. davis (VRL-10105) - Sky Witness VH17-034-0001 
27. yaren (VRL-04468) - Hirmu-Hukka VH15-018-2490 
28. davis (VRL-10105) - Genheit Ihsan VH16-003-0302 
29. Uppe (VRL-11253) - Runon Inkeriina 
30. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Niklas 
31. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Miekkalilja 
32. Hapero (VRL-06115) - Anffin Taikaisku VH16-018-2724 
33. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004 
34. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD VH16-040-0031 
35. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Laviini 
36. Sussu (VRL-12636) - Moon Joonas VH16-018-2199 
37. Hapero (VRL-06115) - Ikilumi VH16-018-2731 
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
39. Hapero (VRL-06115) - Sumottaja VH11-018-0165 
40. Ada (VRL-03880) - Somhairle Ion VH12-071-0010 

3. Vaativa B
1. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen  
2. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Taivas Lyö Tulta  
3. yaren (VRL-04468) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551  
4. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Sadussa  
5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004  
6. davis (VRL-10105) - Kukulkan Ly VH16-006-0269  
7. Sussu (VRL-12636) - What A Glint VH16-244-0014 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttoruhtinas 
9. Pinja (VRL-13811) - Tuulenpesän Tähkäpää VH16-018-2553 
10. Ada (VRL-03880) - Mortal's Halberd R05 VH16-203-0001 
11. Ada (VRL-03880) - Laghouat VH16-203-0004 
12. davis (VRL-10105) - Sky Witness VH17-034-0001 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Jamiel 
14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Daalia 
15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Haltija VH16-018-2785 
16. miivi (VRL-13320) - Sebastian v.d. Uitje VH16-040-0066 
17. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Niklas 
18. Uppe (VRL-11253) - Runon Inkeriina 
19. Ada (VRL-03880) - Fall Blau VH16-023-0081 
20. Pierre (VRL-10531) - Roundadoubt Prime VH15-066-0103 
21. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita 
22. Pinja (VRL-13811) - Vika-Pätkä VH16-018-0833 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Auriina 
24. miivi (VRL-13320) - Palon Remes 
25. Ada (VRL-03880) - Linnbark Witchfire VH15-031-0698 
26. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024 
27. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Hatuntekijä VH16-018-1260 
28. VP (VRL-14355) - Voituuve VH16-018-2751 
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos 
30. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Lepakonnaaraaja 
32. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808 
33. miivi (VRL-13320) - Traitor VH16-013-0121 
34. yaren (VRL-04468) - Tipparella VH16-018-2640 
35. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka VH17-018-0078 
36. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Surunmurtaja 
38. PJ (VRL-14469) - Moon Amelia 
39. davis (VRL-10105) - Genheit Ihsan VH16-003-0302 
40. Miia (VRL-13534) - Kuuralehdon Tempus 

Ulkoasupohja © yaren, koodaus © VRL-05196